top of page

Обмін та повернення

      Шановні клієнти! 

 

       Ви можете повернути або обміняти куплений у нас товар протягом 14 днів з моменту придбання при дотриманні наступних умов:

- збереження товарного виду
- збереження етикеток та упаковки
- наявність  товарної накладної

Наш інтернет магазин намагається зробити процес співпраці максимально комфортним для покупців, тому ми надаємо можливість обміну та повернення

товарів. Умови, за яких проводяться ці процедури, повністю відповідають Закону України «Про захист прав споживачів».

       Перед відправкою товар перевіряється.

       Перед відправкою ми перевіряємо замовлений товар на наявність явних дефектів. Якщо дефекти виявлено, товар замінюємо іншою; якщо іншого такого немає, ми зв'яжемося з Вами, щоб повідомити про дефект і погодити з Вами відправлення (зазвичай знижка на цей товар, або заміна на інший з каталогу).

       ОТРИМАННЯ ТОВАРУ.

       При отриманні товару посилку необхідно відкривати у присутності співробітника Нової Пошти/Кур'єра компанії. Перевіряйте посилку на предмет пошкоджень, відповідність комплектації та замовлення; переконайтеся, що якість та кількість товару відповідає замовленню. Такі заходи безпеки дозволять уникнути неприємностей у разі пошкодження чи крадіжки товару під час перевезення. Якщо у відділенні Нової Пошти виявлено пошкодження товару або нестачі, Вам необхідно скласти акт прийому-передачі разом із працівником відділення. Всю необхідну інформацію можна отримати у працівника Нової Пошти.

Забираючи товар з Нової пошти, Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що товар був без пошкодження та відповідав вимогам.

       ПОШКОДЖЕННЯ/ ВТРАТИ ТОВАРУ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ.

       За пошкоджений чи втрачений товар Ви можете отримати компенсацію лише правильно склавши акт прийому-передачі/претензію. Інакше неможливо буде компенсувати або довести провину перевізника. Перевізник компенсує суму, яка була вказана як оцінна вартість посилки. Продавець не несе відповідальності за роботу служби доставки та не відшкодовує вартість товару, який був пошкоджений або втрачений з вини перевізника.

       Магазин при відправленні замовлення без накладеного платежу, оцінює його в мінімальну вартість (200 грн), що допускається відправку без будь-яких доплат при отриманні.
При бажанні Покупця Магазин може оцінювати посилку на повну вартість, При цьому Покупець повинен не забувати про те, що, при отриманні замовлення, він відплатитиме вартість доставки та страховку на оцінну вартість посилки понад 200 грн. Якщо товар пошкоджений службою доставки, що трапляється досить рідко, ця служба повністю відшкодовує завдані збитки у розмірі оцінної вартості.

       Умови повернення

       Вироби, придбані у нас, можна повернути протягом 14 календарних днів, які пройшли з часу оплати товару без урахування дня, в який було здійснено

покупка. Обов'язковими умовами повернення є відсутність слідів використання на продукції та збереження її товарного вигляду.

Часом оплати замовлення є:

· При безготівковому розрахунку - день, в які кошти були нараховані на рахунок інтернет-магазину;
· При оплаті післяплатою – день, який вказується в накладній (дата відправлення).

       Всі витрати на транспортування товару належної якості та його заміни оплачуються за рахунок Покупця, крім тих випадків, коли причиною повернення стала помилка працівників магазину (за помилковий вибір розміру співробітник магазину не несе відповідальності). Також можливий обмін на інший товар, наявний. Якщо Ви не можете підібрати товари на заміну, гроші можна залишити на рахунку магазину та скористатися цією сумою для оплати наступного замовлення.

       ВІДМОВА ВІД ОТРИМАННЯ ТОВАРУ.
Відповідно до ст. 702 ЦКУ, Покупець, який замовляє товар за каталогом або через веб-сайт, має право відмовитись від отримання товару за умови відшкодування Продавцю витрат, пов'язаних із виконанням доставки (кур'єрські, поштові послуги в обидва кінці).

       Шановні клієнти, якщо з якоїсь причини Ви передумали забирати замовлення, будь ласка, повідомте нам про це. Будь ласка, не ігноруйте дзвінки операторів. Відмовитись від замовлення ― Ваше право. Це не вплине на подальше обслуговування, і Ви зможете зробити наступне замовлення, коли це буде зручно.

Покупці, які вирішили відмовитися від оплати замовлення при отриманні поштою, зобов'язані

компенсувати вартість доставки в обидва кінці.

       Гроші, надіслані нам за передоплатою, будуть повернуті замовникам протягом 7 днів з дати надходження продукції, яка не підійшла клієнту, на склад.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару у продаж повідомити про це споживача, який потребує обміну товару.

       У разі заміни товару на такій же іншій марці (моделі) належної якості перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни проводиться виходячи з його вартості на час обміну, а у разі зниження ціни – виходячи із вартості під час купівлі.

       За необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза авторизованим виробником Сервісним Центром, у процесі якої встановлюється факт порушення споживачем гарантійних умов експлуатації товару. Відповідно до п. 4 ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів» експертиза організовується у триденний строк від дня отримання від споживача письмової згоди на проведення експертизи продукції. Якщо за підсумками проведення експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару споживачу після порушення споживачем правил експлуатації, зберігання та транспортування, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати витрати на проведення експертизи.

       Вам буде відмовлено у заміні товару або поверненні грошей, якщо:

• з моменту придбання товару, який не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;
• товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;
• під час перевірки якості товару виявлено ознаки стороннього втручання (розтин, спробу ремонту) або порушено інші умови гарантійного обслуговування;
• відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару.

       Також звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з п. 3 ст. 4 Закону України "Про захист прав споживачів" споживач зобов'язаний:
1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитись із правилами експлуатації, викладеними у наданій виробником (продавцем) документації на товар;
2) у разі потреби роз'яснення умов та правил використання товару – до початку використання товару звернеться за роз'ясненнями до продавця (виготовлювача) або іншої зазначеної в експлуатаційній документації особи, яка виконує їх функції;
3) користуватися товаром відповідно до його цільового призначення та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;

4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару – дотримуватися передбачених виробником у товарі методів безпеки та передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а у разі відсутності таких правил у документації – дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товаром такого роду.

       ТОВАРИ, ЩО НЕ ПІДЛІГАЮТЬ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ:

- Товари в аерозольній упаковці;

- рукавички, шапки, панчішно-шкарпеткові вироби;

- нижню білизну (купальні костюми, плавки, купальники, гідрокостюми, гідрошорти);

- рушники;
- Надувні вироби.

Обміну та поверненню не підлягають гідрокостюми та гідрошорти у зв'язку з особливостями їх використання.

       Ви можете надіслати товар будь-якою кур'єрською службою (вартість пересилання оплачується клієнтом).

Звертаємо Вашу увагу, якщо надісланий Вами товар не підлягає поверненню (невідповідність необхідним умовам) або ж при отриманні повернення буде помічено недотримання правил повернення, ми відправимо Вам його назад, при цьому витрати на пересилання оплачуєте Ви.

 

       Як отримати гроші:

Повернення коштів виконується після:

- надходження та перевірки стану повернутих товарів.

Повернення коштів здійснюється після обробки заяви на повернення протягом 7 днів на Вашу картку «Приватбанку», або поштовим переказом через службу зв'язку «Нова пошта» ( вартість пересилання коштів, комісії оплачує Покупець).

Будь ласка, зберігайте всі квитанції до отримання грошових коштів.

       Відповідальність:

1. Скориставшись Сайтом, Покупець підтверджує свою згоду на те, що він використовує Сайт «як є» на свій страх і ризик, оцінює та несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті замовлень.

2. Магазин не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем у момент реєстрації на Сайті.

3. Магазин не несе відповідальності за строки доставки товару, оскільки ця відповідальність покладається на партнерів-логістів та постачальників.

4. Магазин не несе відповідальності за точність таблиць розмірів та точність вимірювання параметрів товарів, які розміщує Постачальник на сайті Магазину.

5. Покупець несе відповідальність за всі дії з використанням його логіну (електронної поштової адреси) та пароля для входу до Облікового запису (Особистий кабінет) на Сайті. У разі передачі даних для доступу до Облікового запису третім особам, такий Обліковий запис може бути заблокований на розсуд Магазину.

6. Покупець несе повну відповідальність за вибір параметрів товару, таких як колір та розмір товару. Консультації щодо підбору розміру товару, які надає контакт-центр Магазину, мають ознайомлювальний характер.

7. Магазин несе відповідальність за перевірку  товару  перед відправкою.
8. Магазин не несе відповідальності за зображення товарів, відтінки яких відрізняються від реальних, оскільки вони надані офіційними виробниками. Реальний колір може трохи відрізнятися від кольору, який Ви бачите на екрані свого монітора. Це пов'язано з особливостями налаштування монітора або відеокарти, а також з тим, що зображення зберігаються в стислому вигляді. Це не є підставою для повернення.

УВАГА!!! Товар придбаний по АКЦІЇ, обміну та поверненню не підлягає!

bottom of page